נגישות

i 1800336622

לקוחות מספרים

Maurice Freiman03.07.2017

ברצוני להודות לחברת הדס ובמיוחד לבני מהנדס הביקורת.

מכתב מלא

בני אדם מקצועי , בעל סבלנות רבה וחיוך מלבב. הוא מסביר עד שהלקוח מבין את משמעות הליקוים. הוא עובד בשיטתיות,  עובר חדר חדר, מחפש ולצערי הרב מוצא מה לתקן.  ברצוני להודות גם למזכירות אשר דאגו להדפיס ולשלוח לי מהר את דוח הליקויים

יזהר וזיוה אסא11.05.2017

תודה על התיקונים.

מכתב מלא

בהזדמנות זו רוצים לומר תודה גדולה לבני המהנדס.

מקצועי מאוד, והכי חשוב סובלני ועושה עבודתו בנאמנות ובשרותיות שכבר לא פוגשים היום כמעט

א. כ10.12.2016

קבלן שיפוצים שלא סיים את עבודתו כראוי, נתבע בביהמ"ש שקבע כי יפצה את הלקוח ב-300 אלף שקל

מכתב מלא
משפחת קרשניקר27.12.2016

לכבוד הדס ביקורת מבנים והמהנדסת רות הרמן, ברצוני להודות לכם על השירות האדיב, הענייני והמקצועי שהתחיל בפנייתי אלכם בטלפון ובהמשך בפועל בבדיקת הדירה (מקבלן)

מכתב מלא

בדיקה מקצועית וקפדנית ללא תחושה של לחץ זמן ובליווי תשובות לשאלתנו וכן לאחר קבלת הדוח מענה לשאלות שהתעוררו אצלנו, ממש משמח ומרגיע כשעובדים עם חברה ובעל מקצוע ישרים, הוגנים ומקצועיים, יישר כח משפחת  קרשניקר הר נוף ירושלים.

כרמית ורן שידלנציק. 02.01.2014

לפני כשנתיים רכשנו דירה בפתח תקווה. מעולם לא היינו בעלים של דירה ומעולם לא נחשפנו לעולם הבנייה לפני כן. לצערי (או שלא) לא נעזרנו באדריכלית או מעצבת על מנת לבנות פריסת שינויים בדירה ואת רוב התוכניות השארנו קרובות מאד לסטנדרט שמציע הקבלן, שעל פי כל הדיווחים וההשוואות בונה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. כאשר התקרבנו לתאריך האכלוס בדקנו את האפשרות להיעזר בחברת בדק בית על מנת להעריך את עבודת הקבלן. מאז פנייתנו לחברתכם (הדס ביקורת מבנים) קיבלנו יחס מדהים כאשר נציגכם יצרו עימנו קשר בכל שבוע על מנת לייעץ, לעזור ולהכין אותנו לבדק הבית וכל זאת עוד לפני ששילמנו אגורה אחת.

מכתב מלא

רבים אמרו לנו שאין צורך בבדק בית שכן הקבלן שלנו בונה תחת פיקוח מכון התקנים. לשמחתנו לא ויתרנו על הבדיקה ובתאריך ה-24.07.2011 הגיע הבודק לנכס ע"מ להעריך את הבנייה.הבודק שהגיע מטעם חברת הדס היה איגור. מלבד העובדה שאיגור מחזיק בתואר מהנדס הוא ביצע עבודה מקצועית מאין כמוה. איגור לא הסכים לשתות או לאכול במשך כל השעות הארוכות שביצע את הבדיקה. הוא בדק כל פינה ומרצפת ודאג להסביר את העיקרון שעומד מאחורי כל בעיה שנמצאה. אומנם אינני מהנדס בניה אבל אני חייב לומר שבהדרכתו של איגור הבנתי את הבעייתיות, הגורמים וההשלכות מאחורי כל פרט שנמצא.

רבים אומרים שחברות בדק הבית שואפות למלא דפים ע"מ להצדיק את נוכחותם – אני חייב לומר שאינני שותף להרגשה זו לאור הבדיקה שנעשתה בביתי. לא נמצאו רק קירות עקומים ומדרגות בקרמיקה אלא גם דברים מהותיים כגון רטיבות בקירות וברצפה שרק לאחר מס' שנים עוד יתברר הנזק שנגרם כתוצאה מהתעלמות מהם. איגור המהנדס לא פסח על פרט אחד ולמרות שלמיטב הבנתי מצוי תחת לחץ עבודה גבוה לא הסכים לבצע עבודה פחות ממושלמת.

בימים אלו אנו צפויים לבצע פרטיכל מסירה של הדירה. לאחר שנקבל את תוצאות בדק הבית שנעשה נמסור אותם לקבלן ואין לנו ספק שלאחר שיבצע את התיקונים הנדרשים תהיה דירתנו במצב ראוי. ברצוננו להביע את התרשמותנו ותודתנו לחברת "הדס ביקורת מבנים" ובייחוד למהנדס איגור אשר לטעמינו ביצע עבודה מקצועית ומדויקת.

כרמית ורן שידלנציק.

אלי כהן12/03/2014

שלום רב
ברצוני להמליץ על חברת הדס ביקורת מבנים על שירות מקצועי אדיב ומהיר.
השירות הטוב התחיל מהטלפון הראשון לקבלת הצעת מחיר -
נציגת השרות עונה בתוך שניות , יודעת לספק תשובות לשאלות ושולחת הצעת מחיר
יום למחרת הנציגה התקשרה ושאלה האם פרטי הבדיקה ברורים או שיש צורך בהסבר נוסף.
רשמתי רשימת שאלות ומהנדס בשם אלעד מהחברה חזר ביום למחרת עם תשובות לכל השאלות בצורה מהירה ואדיבה - למרות שהשאלות ששאלתי לא היו "נעימות".
זמינות הבודק לביצוע הבדיקה היה מהיר והמחיר ששולם היה כמקובל בשוק.

מכתב מלא

במהלך הבדיקה הגיע הבודק מחברת הדס ( בבדיקה שלי היה בני רבינוביץ מהנדס בניין) בזמן שנקבע וללא איחורים שמאופיינים בתחום.
השירות של בני היה מקצועי ביותר רואים שמדובר באדם בעל ניסיון רב בתחום ותוך שניות הוא מבחין בליקויים שרק אנשים שמתעסקים בנושא יכולים להבחין.
הבדיקה ערכה מספר שעות וכללה בעיקר מכשור של מדידה , פלס דיגיטלי , מכשיר לבדיקת רטיבות, סרגל ברזל וכדו' .
דוח הבדיקה היה מוכן לאחר 4 ימים וכלל צילומים והסברים לליקוים שנמצאו כולל ציטוטים מהחוק.
הדירה שנבדקה הינה דירה חדשה 4 חדרים.
אני בדקתי 3 חברות מובילות בשוק, ובחרתי בהדס בגלל שנתנו לי יחס טוב ואישי בטלפון והרגשתי איתם הכי בטוח .
ולכן אני ממליץ בבחירת נותן השרות גם לקבל הצעת מחיר מחברת הדס.
תודה
תודה רבה על השרות.
אשמח שתעבירו את ההודעה לאלעד מחברתכם.

הילה וקובי עובד, חלומות תלמי מנשה01/02/2011

לכבוד הנהלת חברת הדס ביקורת מבנים.
"החלטנו להעזר בשרותי החברה שלכם על מנת שאיש מקצוע מטעמנו יבדוק את מצב הדירה ויאתר בעיות ותקלות שיש לתקן בטרם הכניסה לדירה... לבדיקה אתמול הגיע בחור בשם אלעד, ומהר מאוד הבנו שהתמזל מזלנו... אלעד ביצע את כל הבדיקות מול מנהל הבניין בצורה מקצועית ויסודית..."

מכתב מלא

שלום רב,

לפני כשנה רכשנו בית בשכונת תלמי מנשה, ולפני כשלושה חודשים הזמין אותנו הקבלן לתהליך של טרום מסירת הדירה. החלטנו להעזר בשרותי החברה שלכם על מנת שאיש מקצוע מטעמנו יבדוק את מצב הדירה ויאתר בעיות ותקלות שיש לתקן בטרם הכניסה לדירה. אכן, לבדיקת טרום המסירה הגיע בודק מטעמכם, וביצע את עבודתו נאמנה.

אתמול התבצעה המסירה בפועל, וכפי שסוכם ותואם איתכם מראש, הגיע בודק גם כן.

הבחור שהגיע אתמול, שמו אלעד, לא היה הבודק שהגיע בבדיקת טרום המסירה. בתחילה חששנו קצת ורצינו שמי שבדק את הבית בפעם הראשונה, יהייה זה שיבדוק אותו בשנית אך לא הייתה כל ברירה אחרת.

לבדיקה אתמול הגיע בחור בשם אלעד, ומהר מאוד הבנו שהתמזל מזלנו.

אלעד ביצע את כל הבדיקות מול מנהל הבניין בצורה מקצועית ויסודית. הוא עבר על כל פרט ופרט שנכתב בדוח הליקויים ואף גילה פגמים קטנים נוספים שלא היינו רואים אותם לעולם בעצמנו. לאורך כל הבדיקה אלעד זכר שהוא נציג מטעמנו, עידכן אותנו לגבי דברים שלא טופלו ויידע לגבי נזקים קטנים וגדולים. היה נראה שהוא מקצועי מאוד, מכיר את כל התקנים ויודע את עבודתו היטב. הרגשנו שניתן לסמוך עליו, והיינו רגועים כאשר נתן לנו אור ירוק לקבל לידינו את הרכישה הגדולה ביותר בחיינו.

חשוב היה לנו לשבח אותו את מול מנהליו, אני תקווה שמכתב זה יגיע גם לדרגים הגבוהים בחברה.

בברכה

הילה וקובי עובד

חלומות תלמי מנשה

אבי סער24/06/2010

לחברת הדס ביקורת מבנים
"אני עוד לא קראתי את הדו"ח, אבל ברצוני לציין שאני מלא התפעלות מפגישתי הפורה עם המהנדס הנכבד בני. האיש היקר משדר נועם, סבלנות לצד מקצועיות, נעם לי מאד להכירו, אני מבקש להעביר לו את תודתי ויתכן שבהמשך עוד אזדקק לו, כמו כן אינני זוכר את שמן של הבנות האדיבות מהמשרד. שנאמר: ככה בונים חומה. אבי סער"

רועי נבות, עו"ד12/01/2010

אבקש להודות על שירותו של מר בני ריבונוביץ' בקשר עם בדיקת בית שבוצע עבור לקוח שלי ברמת אביב החדשה. השירות שניתן ע"י בני היה יעיל, עדיב וענייני ...

מכתב מלא
משפחת ח', מודיעין15/03/1999

במהלך 1998 זומנת על ידנו לביצוע ביקורת בבית אשר רכשנו בעיר מודיעין וזאת בעקבות ליקויים רבים וחמורים שהיתגלו בביתנו החדש.....ברצוננו להודות לך על ביקה מהימנה, מקצועית ומהירה ... בהחלט חברת בדק בית מומלצת !!

מכתב מלא
דנה ושגיא19/10/2009

בהזדמנות זו אנו רוצים לציין כי התרשמנו עמוקות מעבודתו של מר בני רבינוביץ.... במהלך הבדיקה כולה התפעלנו מהיסודיות, המקצועיות והשירות הכולל, הנעים והסובלני שנתן לנו. השירות שניתן לנו על ידו גרם לנו להבין את...

מכתב מלא
משפחת אמזלג05/08/1998

לחברת הדס ביקורת מבנים
"אנחנו משפחת אלמוג מאוד מרוצים מהבדיקה הדקדקנית והמהנה שבצעתם אצלנו. בזכותכם קיבלנו פיצוי הולם מהקבלן והצדק נעשה.....הדרך לא היתה קלה, אבל בסוף משתלמת, בעזרתכם..קיבלנו פיצוי כספי 48,000 ש"ח מהקבלן..."

מכתב מלא
חגית לביא, רעננה16/08/2006

לחברת הדס ביקורת מבנים ומהנדס אליעזר גוכמן
"תודה רבה על הבדיקה המקצועית והדוח המפורט והרציני שהפקתם עבורינו. בזכותכם אנחנו מרגישים סוף סוף טוב בבתינו. תוקנו מרכיבי הליקויים....וגם קיבלנו פיצוי נחמד.. מערכת מיזוג מרכזית..."

מכתב מלא
אמיר רוזנבלום, מנכ"ל עידן אחזקות02/07/2006

למר אילעזר גוכמן
"בהמשך לשיתינו הנעימה ושיתוף הפעולה זה מספר שנים לוטה פרופיל החברה. אשמח לשיתוף פעולה כפי שאנו ממליצים בחום על חברתכם..."

מכתב מלא
אייל פלטק, מנהל "איכות לדייר"12/01/2005

לכבוד חברת הדס ביקורת מבנים
"הנני מוצא חובה נעימה להודות לחברת "הדס" ונציגיה, על שירות מקצועי, אדיב ומהיר לאורך תקופה ארוכה. לאחר נסיוני של מספר שנים בעבודה עם חברות לביקורת בנייה, אני מוצא כי חברת "הדס" הינה החברה המקצועית והאמינה ביותר..."

מכתב מלא
אניטה דגן10/01/2001

לכבוד גוכמן אליעזר - הדס ביקורת מבנים בע"מ
"ברצוני להודות לך על חוות הדעת שכתבת לי, בעזרתך זכיתי בתביעות קטנות כנגד הקבלן שהתרשל בעבודתו... ושוב תודה רבה..."

מכתב מלא
דוד ספיבק, תל אביב06/06/2000

לכבוד המהנדס אליעזר גוכמן
"אני מוצא כתובה נעימה להודות לך על חוות דעת המקצועית שלך בקשר לדירתי שבגבעת שמואל. בנוסף קבע הבורר שהדירה אינה מוכנה למסירה דבר שחייב את הקבלן לשלם סכומי כסף ניכרים כפיצוי שנקבע בהסכם...ושוב תודה..."

מכתב מלא
יניב רותם15/06/1998

עבור הדס ביקורת מבנים
"..היום הושג הסכם פשרה בינינו לשכנים ואנו חוזרים לבנות. הסכם זה נוח מאוד מבחינתינו. ברצוני להודות לך על עבודה שנעשתה בלוח זמנים קצר ביותר - אני משוכנע כי לחוות הדעת שכתבת הייתה השפעה מכריעה על השכן והיא עזרה..."

מכתב מלא
נועם שלו18/01/1998

הבעת תודה לחברת הדס ביקורת מבנים
"ברצוני להביע את תודתי על ביקורת ליקויי בניה שערכת בביתי במודיעין, וכן על חוות דעת המלאה והמפורטת ששלחת לי בעקבותיה. הדבר מאפשר לי לדון עם חברת הבניה על תיקון מכלול הליקויים...רובם לא איתרתי לפני הביקורת ליקויי בניה..."

מכתב מלא
אייל שמריהו10/03/1998

לאלי גוכמן
"תודה על שרותייך הטובים בבית המשפט בעניין בדיקת הדירה והליקויים. קבל נא מתנה צנועה זאת כאות להוקרתי..."

מכתב מלא
רויטל ושמואל30/03/2000

לחברת בקורת מבנים
"ברצוני להודות למר אליעזר גוכמן, אישית, ולחברת הדס ביקורת מבנים, על הביקורת אשר ערך לביתנו החדש ועל פניית תשומת לבנו לכל ליקויי הבנייה...ברצונונו לחזור ולומר, כל ליקויי בנייה אשר גילה מר גוכמן...עברו את מבחן בית המשפט...."

מכתב מלא

בין לקוחותינו

רשת מלונות פתאל
רב בריח
מפעל הפיס
רימונים
דור אלון
כרמל
אינטל ישראל
מועצה מקומים שהם
עיריית בית שאן
עיריית רחובות