בדיקת צבע

בדיקת צבע

צבע של קירות בבתי מגורים מהווה גורם השפעה גדול לאפקט הניתן בנוגע לאווירה והבלטת גודל של חדר או חלל בדירה.
רוכשי הדירה משקיעים לא מעט מחשבה בבחירת גוון הצבע בהתאם לייעוד הניתן לחדר או לחלל הנצבע ביודעם שצבעים בהירים מקנים הרגשה קלילה לחלל החדר והכהים להיפך.

להלן נסקור מספר המלצות לצביעה נכונה

  • בתחילת כל עבודת צבע יש להכין את התשתית לצביעה,  הכנת התשתית נעשית ע”י הסרת תמונות ומדפים שנעוצים בקיר או כל דבר אחר שגורם להפרעה לעבודת הצבעי כך שהקיר יהיה חלק ללא דברים או חפצים שתלויים עליו.
  • כיסוי כל מתגי החשמל, משקופי הדלתות ומלבני האלומיניום וכן יש לפרוס יריעות ניילון על רצפת החדר על מנת שלא תתלכלך מהטפטוף הנוזלי של חומר הצביעה.
  • החלקת ויישור הקירות המיועדים לצביעה וכן תיקון סדקים, חורים או כל פגם אחר בטיח באם קיים עד לקבלת משטח אחיד וחלק.
  • באם קיים עובש בקירות יש להסירו ולדאוג שהקירות יהיו יבשים לחלוטין עם תחילת עבודות הצביעה.

ישנם אנשי מקצוע שיבחרו להשתמש במברשת, ישנם ברולר ואחרים יתכן במצבוע, המברשת מיועדת בעיקר לשימוש בכמויות צבע קטנות או למשטחים קטנים והינה קלה לניקוי בסיום העבודה אולם השימוש בה מאריך את זמן ביצוע העבודה.
הרולר לעומתה נועד לצביעה של משטחים גדולים וגבוהים ומקצר את משך זמן ביצוע העבודה אולם משאיר לעיתים סימני צביעה.
המצבוע מיועד לכל סוגי המשטחים, מכסה היטב את השטח הנצבע בכמות מינימלית של לכלוך אך גם פה משך זמן ביצוע עבודות הצביעה מתמשך יותר.
בדיקת צבע במהלכו של בדק בית מהווה מעין מבדק לעבודתו של הצבעי.
בדיקות צבע נועדו לאתר ליקויים שנגרמו כתוצאה מעבודת הכנת תשתית לא נכונה או כתוצאה מעבודת צבע לא מקצועית של הצבעי, המהנדס המבצע בדיקת צבע מגלה ליקויים שונים בכל חלקי הדירה.

ממליצים עלינו

צלמית ציטוט

דורון שוורץ
25/04/2019

ביקשתי לבצע בדק לדירה שרכשתי, הבדיקה נעשתה במקצועיות ודייקנות כולל עמידה בזמנים שנקבעו מראש.בסוף הבדיקה התקבל דוח מפורט עם כל הליקויים והבעיות שעלו, כל הנושאים הוסברו בצורה ברורה ומפורטת,בנוסף לשירות מצויין גם המחיר היה הוגן לגמרי.המשיכו כך.

צלמית ציטוט

עוזי אמיר
05/01/2019

המהנדס הבודק הגיע בזמן שנקבע, הוציא דו”ח מפורט שגרם לקבלן לתקן מייד את הליקויים שאינם מאפשרים לגור בדירה.

בין לקוחותינו

צריכים ייעוץ? אנחנו כאן!