בדיקות קרינה

קצב החיים המודרני ורמת צריכת האנרגיה האלקטרומגנטית הגבוהה, חושפת כל אחד ואחת מאיתנו לבעיות קרינה בהם נמצא כי רמת הקרינה החשמלית גבוהה או חורגת מהתקן.
אנו מספקים לצד בדיקות הקרינה גם מגוון נרחב של פתרונות לבעיות הקרינה השונות.
אנטנות סלולאריות, שנאים, לוחות חשמל ומכשירי חשמל שונים הצורכים כמות גבוהה של אנרגיה, כל אלו ועוד מהווים מקורות קרינה הנמצאים באזורי המחייה של כל אחד ואחת מאיתנו.חוות דעת נבחרות שהפקנו ללקוחתינו

יתרונות

אנחנו בחברת הדס – ביקורת מבנים ושירותי הנדסה, פועלים בשיתוף פעולה מלא עם מומחי בדיקות קרינה סלולאריות ואלקטרומגנטיות, ומעמידים לרשות כל אחד ואחת מכם שירותי בדיקות קרינה.

מטרתן לחשוף את רמת הקרינה אליה אתם ובני משפחתכם חשופים, וכמו כן, על מנת להעמיד לרשותכם מגוון נרחב של פתרונות ייחודיים לצרכי מיגון קרינה.

שינויים מבניים בגורם המייצר את רמת הקרינה הגבוהה, מיגון פאסיבי באמצעות ציפוי קירות, חלונות ורצפת הדירה בחומרים מיוחדים המפחיתים בצורה משמעותית את רמת הקרינה, מיגון אקטיבי באמצעות יצירת שדה מגנטי הפוך המיושם באמצעות כבלים מוליכים המתחברים למערכת מתקדמת המנתרת את רמת הקרינה ומפחיתה בצורה משמעותית את רמת הקרינה באזור המיועד

כלל הפתרונות המוצעים לכם על ידי חברת הדס – ביקורת מבנים ושירותי הנדסה לצרכי מיגון בעיות קרינה, הם פתרונות יישומים המתבססים על ידע וניסיון מקצועי מורחב.

שאלות ותשובות

  • האם יש סכנה ברכישת דירה בקרבת עמוד חשמל עם שנאי?

  • כל כמה זמן מחוייב היצרן בבדיקת קרינה לבלוקים מהם בונים?

בין לקוחותינו

צריכים ייעוץ? אנחנו כאן!