איתור נזילות

בעלי מקצוע אשר מתמחים בתחום בדיקת נזילות מים בבית ואיתור מוקדי נזילות במערכות איטום, בניקוז ובצנרות. בדיקת רטיבות עם מצלמה תרמית מתבצעת ע"י המומחים אשר מבצעים סריקות טרמוגרפיות באמצעות מצלמות תרמיות מהמתקדמות בעולם המאפשרות איתור נזילות סמויות בצנרת ובתשתית האינסטלציה. איתור ובדיקת נזילה עם מצלמה מתבצעת על ידי מומחים שעברו קורסים והשתלמויות במוסדות המוכרים בשוק ובעלי ניסיון רב ומוכח באיתור נזילות במקרים ונסיבות שונות. לאיתור נזילה בביתכם חייגו ל- 072-3385493 או המשיכו וגלו עוד על הבדיקה והיתרונות שלה.

הצוות המגיע לדירה מצוייד במצלמה משוכללת בעלת כושר אבחנה ומדידה של 0.08 מעלות צלזיוס, בתחום שבין 40- ל-500 מעלות, וכן טווחי גלים (מיקרון) שונים.

נתוני הסריקה מעובדים באמצעות המצלמת הטרמית ולאחר מכן מתורגמים לדוח מפורט, המוגש בליווי תמונות צבעוניות של הליקויים השונים והצעות מקצועיות לתיקונים.

בנוסף לכך, בידי החברה מגוון אביזרים נלווים, המשמשים ככלי עזר יעיל לאבחון הבעיות לאיתור נזילות מים ולפתרונן.

באמצעות הסריקות ניתן לגלות כשלים נסתרים מן העין, כגון:

רטיבות הכלואה מתחת לריצוף; דליפות בצנרות סמויות; חדירת רטיבות למעטפת המבנה; רטיבות הכלואה מתחת ליריעות האיטום בגגות; נזילות; וזיהוי גשרי קור ולחות פנימית בקירות.מה כוללת הבדיקה?

אבחון ואיתור מוקדי נזילות במערכות איטום שונות בגגות, במרפסות מרוצפות, בקירות פנימיים וחיצוניים (על סוגיית רטיבות בקיר חיצוני בבניין משותף), בתקרות, בחניונים תת קרקעיים, במרתפים, בחדרים רטובים ועוד.

אבחון ואיתור מוקדי רטיבות בצנרות אספקת מים ובצנרות ניקוז צנרות אספקת מים ישנות וצנרות ניקוז גורמות לעיתים קרובות לבעיות רטיבות. באמצעות הסריקה ניתן לאבחן האם מקור הרטיבות הוא בצנרת אספקת מים, בצנרת ניקוז או באיטום כושל .

אבחון ואיתור מוקדי לחות פנימית – עיבוי (קונדנסציה), טחב ופטריות העיבוי נוצר כאשר אוויר בלתי רווי בא במגע עם משטח קיר שהטמפרטורה שלו נמוכה מזו של החדר.

האוויר מתקרר לטמפרטורה הנמוכה מזו של טמפרטורה הרוויה, פולט אדי מים וגורם להתעבות על פני הקיר.

המים המתעבים על פני השטח נספגים לתוך הקיר וגורמים להגברת הרטיבות שבתוכו.

הרטיבות יוצרת תנאים נוחים להתהוות עובש ופטריות על הקיר.

חברת בדק בית – הדס ביקורת מבנים עורכת אבחון מדויק של בדיקת נזילךה בבית ואיתור נזילות מים על מנת לזהות עם מדובר ברטיבות פנימית (עיבוי) או ברטיבות חיצונית (חדירת מי גשמים), באמצעות בדיקת הבידוד התרמי של המבנה וזיהוי גשרי קור.

שאלות ותשובות

 • כיצד אנו מבצעים איתור נזילות מים?

 • מי אחראי במידה ומקור הרטיבות הוא מביתו של דייר אחר?

 • כיצד פועלת המצלמה התרמית?

יתרונות הבדיקה שלנו

בנוסף למצלמה התרמית, מצוידת הדס ביקורת מבנים במצלמה המאפשרת צילום וידיאו צבעוני באיכות גבוהה של פנים הצנרת.

טכנולוגיה זו מאפשרת לזהות את מהות התקלה ומקומה המדויק בתוך צינורות בכל הקטרים. הבדיקה מתבצעת ללא שבירה והריסה. ומאפשרת איתור סדקים ושברים בצנרת ביוב וניקוז, גופים זרים וחסמים וניתוקים בצנרת, ציוד סאונד משוכלל תורם גם הוא לאבחון מהיר וקל של התקלות.

השילוב בין איתור הנזילה לבין ייעוץ, תכנון ופיקוח בנושא, המאפשרים לתקן את הכשלים על סמך הבדיקה, מספקים פתרון הולם ומקיף לכל בעיה.

שירותי החברה מאופיינים באמינות וביעילות, הנובעים משילוב מנצח בין ידע מקצועי, ניסיון עשיר והטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום.

תוצאות הסריקה אף משמשות ככלי עזר יעיל בבתי משפט – תמונה אחת שווה יותר מאלף מילים.

סובלים מבעיות רטיבות - צרו עימנו קשר!

  מקרים נפוצים ודוגמאות

  אין צורך לחכות לחורף, לרטיבות ולנזילות, בכדי לבצע בדק בית ולאתר את מקור הכשל באיטום. גם בקיץ ניתן לבצע בדיקה תרמית לנזילות לאיתור מוקד נזילה.

  המים הכלואים במרפסות ובקירות נשארים במקום זמן רב לאחר תום החורף והגשמים.

  בנוסף לכך, בעת הצורך מבוצעת הדמיה של הנזילה, באמצעות סימולציה הכוללת התזה, הצפה והמטרה, בהתאם לאופי הבעיה, עד לאיתור מדויק של מקור הכשל.

  ממליצים עלינו

  צלמית ציטוט

  מוטי מרגי
  26.01.2019

  חברה בעלת תודעת שירות גבוהה (משיחת הטלפון הראשונה ועד הבדק בית עצמו שנעשה בסבלנות ופדנטיות וקבלת הדו”ח במהירות!)

  יישר כח. שמחתי לעבוד עמכם!

  צלמית ציטוט

  מאור פחימה
  20.12.2018

  כחלק מקבלת מבנה בעפולה זימנו את חברת הדס הן לביקורת שטחים ציבוריים והן לביקורת פרטנית לדירות , הביקורת נעשה בצורה קפדנית מאוד תוך מתן שקיפות
  מלאה לדיירים , אני רוצה לשבח את הבודק זאקי במתן שירות מעולה סובלנות ומקצועיות וגם כן לשבח את אירית מהמשרדים שפעלה איתנו בזמני תיאום קצרים וגמישים , תודה ענקית מבניין כלנית

  עלות הבדיקה:

   

  פריט מ- עד-
  בדיקת לחות מתחת לריצוף ₪1,300 ₪4,500
  איתור נזילות מים ₪1,300 ₪4,500
  בדיקת צנרת וביוב ₪1,300 ₪4,500
  בדיקת איטום גגות ₪1,300 ₪4,500
  בדיקת איטום תקרות ₪1,300 ₪4,500
  צריכים ייעוץ? אנחנו כאן!

   בין לקוחותינו

   צריכים ייעוץ? אנחנו כאן!